Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Hagyatéki ügykezelés munkatárs - Budapest

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

FELADATOK:

  • Takarék Csoport elhunyt ügyfeleit érintő hagyatéki ügyek kezelése során a hagyatéki eljárásban eljáró hivatalokkal, közjegyzőkkel történő kapcsolattartás, írásbeli kapcsolattartás az örökösökkel és az örökösi kifizetésekhez az elszámolási rendelkezések megadása
  • Fiókhálózattal való kapcsolattartás a hagyatéki ügyek lebonyolításában
  • Hagyatéki ügyek kezelése teljes folyamatában, a banki rendszerekben a megfelelő státuszok kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Problémamegoldó és jó kapcsolatteremtő készség
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre való képesség

ELŐNYT JELENT:

  • Hagyatéki ügyek kezelésében szerzett banki háttérműveleti tapasztalat
  • Banki aktív és passzív termékismeret
  • Legalább 1 éves, banki háttérműveleti tapasztalat és ehhez kapcsolódó banki informatikai rendszerismeret
  • 10 ujjas gépírástudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, XI. kerület