Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.11.20.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Hagyatéki ügykezelés munkatárs-Budapest

A bankszektorban biztos szereplőként komplex pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk, országosan több mint 700 bankfiókkal és digitális felületekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. A stabilitás nálunk a mindennapi munkában a megbízható, egymásra építeni tudó kollegiális kapcsolatokban is megmutatkozik. Nagymértékben támogatjuk munkatársaink fejlődését, változatos feladatokkal, több területen, projektekben is kipróbálhatjuk magunkat. Egymást segítve közösen oldjuk meg a feladatokat, mert nálunk hagyomány, hogy „Kell egy csapat”! A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek, sport csapatok
  • Nálunk külön mentor segíti majd a beilleszkedésed
  • Takarék Coaching Programunk segíthet az önfejlesztésben
  • Közösségépítő és online események (Takarék Olimpia, Farsang, Karácsony, Véradás és még sok más összejövetel vár rád!)
  • Kutyabarát Munkahely vagyunk

FELADATOK:

  • A Takarék Csoport elhunyt ügyfeleit érintő hagyatéki ügyek kezelése során a hagyatéki eljárásban eljáró hivatalokkal, közjegyzőkkel történő kapcsolattartás, írásbeli kapcsolattartás az örökösökkel és az örökösi kifizetésekhez az elszámolási rendelkezések megadása
  • Fiókhálózattal való kapcsolattartás a hagyatéki ügyek lebonyolításában
  • Hagyatéki ügyek kezelése teljes folyamatában, a banki rendszerekben a megfelelő státuszok kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Problémamegoldó és jó kapcsolatteremtő készség
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre való képesség
  • Felhasználói szintű Office programcsomag ismeret

ELŐNYT JELENT:

  • Hagyatéki ügyek kezelésében szerzett banki háttérműveleti tapasztalat
  • Banki aktív és passzív termékismeret
  • Legalább 1 éves, banki háttérműveleti tapasztalat és ehhez kapcsolódó banki informatikai rendszerismeret
  • 10 ujjas gépírástudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva küldd el hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.