Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

HR támogató

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Munkavállalói életciklus során kapcsolattartás a munkatársakkal és vezetőkkel
  • HR üzleti partner támogatása az üzlet specifikus HR stratégia megvalósításában
  • Képzési, munkáltató márka építési tevékenység támogatása
  • Munkatársak személyes kiválasztásában való részvétel
  • Munkaszerződések, munkaügyi dokumentumok elkészítése
  • A munkavállalói életciklus folyamatok menedzsmentje, folyamatos fejlesztése
  • Rendszeres projektmunkában való részvétel
  • Munkavállalói/vezetői igények hatékony kezelése
  • Külsős munkavállalók menedzsmentje

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Megbízható munkajogi, munkaügyi ismeretek
  • Alapvető HR folyamatok ismerete
  • Mátrix szervezetben való együttműködési képesség
  • Kiváló interperszonális képességek
  • Részlet-orientáltság, kiváló szervezeti és dokumentációs képességgel
  • Csapatjátékos, proaktív, eredményorientált beállítottság

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.