Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

HR támogató

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Munkakör célja:

A dedikált szervezeti egység(ek) vezetőinek, munkatársainak általános HR támogatása a teljes munkavállalói életciklus során a beléptetéstől a toborzáson át a kiléptetésig. A HR folyamatok működtetése, a HR rendszerekben történő adatrögzítés, a munkavállalói élmény biztosítása az általa támogatott folyamatokban.

Főbb felelősségek:

•            Munkavállalói életciklus során kapcsolattartás a munkatársakkal és vezetőkkel

•            HR üzleti partner támogatása az üzlet specifikus HR stratégia megvalósításában

•            Képzési, munkáltató márka építési tevékenység támogatása

•            Munkatársak személyes kiválasztásában való részvétel

•            Munkaszerződések, munkaügyi dokumentumok elkészítése

•            A munkavállalói életciklus folyamatok menedzsmentje, folyamatos fejlesztése

•            Rendszeres projektmunkában való részvétel

•            Munkavállalói/vezetői igények hatékony kezelése

•            Törvényi megfelelés, adattisztaság és adatvédelem biztosítása

•            Külsős munkavállalók menedzsmentje

Szükséges végzettség, tapasztalat, képesség

•            Középfokú iskolai végzettség, felsőfokú szakirányú iskolai végzettség előny

•            Megbízható munkajogi, munkaügyi ismeretek

•            Alapvető HR folyamatok ismerete

•            Mátrix szervezetben való együttműködési képesség

•            Kiváló interperszonális képességek

•            Részlet-orientáltság, kiváló szervezeti és dokumentációs képességgel

•            Csapatjátékos, proaktív, eredményorientált beállítottság

•            határozott érdeklődés innovatív HR módszerek iránt

•            “Can Do” attitűd, befogadó attitűddel kiegészítve, amely energizálja és mobilizálja az egész csapatot

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.