Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

HR projekt asszisztens

A Takarékbank a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

TE VAGY A MI EMBERÜNK, AMENNYIBEN:

  •  Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  •  Felhasználó szinten ismered az MS Office programokat
  •  Önálló munkavégzés és proaktivitás jellemez

ELŐNYT JELENT:

  •  Adminisztrációban szerzett tapasztalat
  •  Magas szintű Excel tudás
  •  Projektszerű működésben szerzett tapasztalat
  •  Banki környezetben szerzett tapasztalat

FELADATAID LENNÉNEK:

  •  Irodavezetés: HR ügyvezető igazgatóhoz érkezők felkisérése, alkalmanként kávékészítés a vendégek részére, irodaszer rendelés, kapcsolattartás a takarítócéggel,  névjegykártya rendelés, beszerzések, közös terek kialakításának támogatása Employer Branding szempontból
  •  Adminisztráció: a HR szervezeti működés támogatása projektszerűen, listák, Excel táblák készítése, adatok rögzítése
  •  Telefon flotta szabályzatának betartatása a szervezettel, a szereplők koordinálása és összefogása, a rendszer kialakítása, a szerepkörök tisztázása
  •  A HR ügyvezető napi munkájának segítése, esetenként scannelés, nyomtatás
  •  Wellbeing: a szervezetbe való új juttatási elemek kialakításának kreatív elősegítése, mérése, népszerűsítése, lehetséges beszállítók felkeresése

AMIT MI KÍNÁLUNK:

  •  Szakmai támogatás, fejlődési lehetőség, változatos projektek
  •  Modern irodai környezet
  •  Hosszú távú karrier lehetőség
  •  Barátságos, segítőkész csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.