Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

HR gyakornok - toborzási terület

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Saját toborzási csapatunkba keressük most lelkes, tanulni vágyó gyakornokunkat, az alábbi feladatokra:

· a jelöltek és a vezetők támogatása és tájékoztatása a teljes toborzási/kiválasztási folyamat során

· a célcsoportra testreszabott, vonzó álláshirdetések szövegének elkészítése

· álláshirdetések menedzsmentje releváns hirdetési csatornákon

· interjú szervezési, tesztelési, háttérellenőrzési folyamat menedzsmentje

· jelölt élmény növelése, felmérések menedzsmentje és akciótervezés (pl jelölt logisztika, „catering”, kérdőívek kiküldése, elemzése, és akciótervezés)

· gyakornoki pozíciók teljes körű menedzsmentje

· toborzás/kiválasztási projektben való részvétel

· employer branding projektekben való részvétel (pl állásbörze, céges rendezvények)

· központi @ e-mail cím, központi vonal menedzsmentje

· toborzási csapat más csapatokkal való kapcsolattartásának/feladatainak nyomon követése

· HRBP-k támogatása munkaügyi adminisztrációs feladatok nyomon követésében

· riportok készítése

Téged keresünk, ha: ·

erős írásbeli kommunikációs kepeségekkel rendelkezel, amit a projekt kapcsán erőteljesen tudsz kamatoztatni, és az álláshirdetések vonzóvá tételében

· HR-es/marketingkommunikációs/gazdinfós tanulmányokat folytatsz

· a nyári időszakban 30-40 órában, szorgalmi időszakban min. 20 órában keresel állást, min. 6 hónapos intervallumban

· pörgős, dinamikus személyiség vagy, kiemelkedő interperszonális készségekkel

· szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni egy szakmailag támogató környezetben

Amit kínálunk:

· változatos munka, rugalmas munkavégzés a szorgalmi időszakban

· nálunk olyan szakmai tudást sajátíthatsz el, amivel a piacon bárhol tudsz érvényesülni (jelenlegi csapatunk néhány tagja is gyakornokként kezdte pár éve, és most sikeres szakemberek)

· HR utánpótlási program, amennyiben toborzási vagy generalista irányban szeretnéd folytatni a pályafutásodat

Munkavégzés helye: VIII, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.