Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

HR Koordinátor

Nyüzsgés és well-being koordináció a HR-en
minimális HR tapasztalattal is jelentkezhetsz

Te vagy az ideális új kollégánk, ha:

  • bárkivel szót értesz – eleve mosolygós, kellemes small-talk-bajnok vagy, de a káoszban is bravúrosan közlekedsz, így a (stresszelő) többiek hallgatnak rád
  • elég bátor vagy ahhoz, hogy hallgass a logikus józan eszedre – akár az utolsó pillanatban is átvariálod a késznek tűnő tervet, hogy még jobb eredményt kapj
  • dinamikus környezetben szeretsz több dolgot is egyszerre csinálni – könnyen átlátod a bonyolultnak tűnő dolgokat és addig mozgatod az elemeit, amíg fel nem számolod a zűrzavart

A Takarék Csoport működéstámogatás területre

dinamikus, empatikus és fantáziadús HR koordinátort keres.

Nálunk a változás az, ami állandó. Kiváló emberekkel együtt dolgozunk azon, hogy olajozottan működjenek a folyamatok, platformok és helyzetek. Minden munkatársunk egyformán fontos, mert az a célunk, hogy egyre magasabb szinten, fejlődéssel reagáljunk a változásokra.

Feladataid: a projekt-alapú működéstámogatás lesz a fő profilod, de belekóstolhatsz az employer brandingbe és az üzleti partnerekkel kapcsolatot építő csoport munkájába is

  • a te zsonglőrködő kezeid közé kerül a well-being: a céges masszázs és az AllYouCanMove mozgástámogatás üzemeltetése, te ápolod/építed az üdülési jogainkat érintő üzleti kapcsolatokat, és a juttatási rendszereink fejlesztése is a te asztalod.
  • te koordinálod a gazdálkodási folyamatokat, hogy minden szál megfelelően, időben, a jó helyen összeérjen: figyeled a számlákat, egyeztetsz a kontrollinggal, ellenőrzöd a szerződéseket és a jóváhagyásokat.
  • az irodavezetői feladataid változatosak és sokrétűek: te szervezed a költözéseket akár az iroda-designig, asszisztálsz a HR-vezetőnek, tartod a kapcsolatot az alvállalkozóinkkal.
    • beavatunk a tavasszal kialakított új home-office irányelveinkbe –rád bízzuk az otthon dolgozók mérését és a riportok egyeztetését is.

Elvárásaink:

  • Gyakorlatias, „szinkrontolmács” attitűd: az éltet, ha minden tényező mozog és te koreografálhatod!
  • Magas szintű Excel tudás és projekt-működésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • 1-2 éves tapasztalat elég HR területen (bankszektori nem feltétel – csak legyél nyitott és kíváncsi)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Felsőfokú végzettség (leginkább HR vagy gazdasági terület)

Amit nyújtunk:

1) A juttatási rendszerünk extravagáns: SZÉP kártya, Sportkártya, AYCM, irodai masszázs, üdülési lehetőség, Hunguest Hotel kedvezménykártya, autóvásárlási kedvezmény, dolgozói számlacsomag, ajánlási és jubileumi jutalom, szociális támogatások

2) Nálunk nem egy szűk HR-szeletet fogsz megismerni, hanem színes-párhuzamos projekteket kapsz, hogy minél többet láss és tanulj a szakmából

3) Modern, csodásan nyüzsgő irodai környezet – kiváló munkamorál és work-life balance. Ez egy 9:00-17:30-ig munka, ahol a közelben mindent megtalálsz (éttermek, kávézók, park tavacskával)

4) Barátságos, színes, összetartó társaság vagyunk – a legkülönfélébb szakemberekkel és egyben remek emberekkel fogsz kapcsolatba kerülni, akik azzal a szemlélettel jönnek be minden nap, hogy együtt megyünk – töretlenül előre

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, Infopark

Amennyiben érzed magadban a tüzet, hogy egyszerre göngyölítsd a nagy, közepes és csip-csup ügyeinket, sőt még hozzá is tudod hangolni a feladatokhoz a tökéletes embereket, akkor jelentkezz hozzánk!