Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.11.28.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarék Kereskedelmi Bank Zrt.

Fogyasztási hitel termékmenedzser

A Takarékbank a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Keressük új kollégánkat Fogyasztási hiteltermék menedzser munkakörbe:

FELADATOK, MELYEKBEN SZÁMÍTUNK A SZAKÉRTELMEDRE:

  • A lakossági személyi kölcsönökhöz, folyószámlahitelekhez, hitelkártyákhoz kapcsolódó termékek termékmenedzseri tevékenységének ellátása
  • Új termékek bevezetési feltételeinek kidolgozása
  • Meglévő termékek életpályájának menedzselése, fejlesztése, jövedelmező termék portfólió kialakítása
  • Jogszabályi változások nyomon követése és implementációja
  • Részvétel az értékesítési tevékenység támogatásának kidolgozásában
  • Közreműködés a termékoktatásokban
  • Együttműködés a fejlesztési és működtetési folyamatban résztvevő csoporton belüli és kívüli üzleti, szabályozó és háttérműveleti területekkel
  • Kapcsolattartás a központi szakterületekkel, külső partnerekkel
  • Konkurenciafigyelés, elemzés, valamint a termék-innovációk és szabályozó környezet nyomon követése
  • Kapcsolódó rendszerek üzleti gondozása

MINDENKÉPP JELENTKEZZ HOZZÁNK,HA IGAZAK RÁD AZ ALÁBBIAK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • Lakossági személyi kölcsön termékek körében szerzett termékfejlesztési / termékmenedzseri tapasztalattal rendelkezel
  • Hatékonyan dolgozol csapatban
  • Önállóan, megbízhatóan és precízen dolgozol
  • Jellemzőid a kreativitás, együttműködési készség és felelősségvállalási képesség
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Magabiztos prezentációs készséggel rendelkezel
  • Felhasználói szinten használod az MS Office programokat
  • Magabiztosan kommunikálsz angol nyelven szóban és írásban

ELŐNNYEL INDULSZ, HA...

  • Kereskedelmi bankban, aktív termékek körében szereztél már értékesítési tapasztalatot

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, 11. kerület

Amennyiben érdekes lehet számodra lehetőségünk, szeretettel várjuk pályázatod a Jelentkezés gombra kattintva Karrieroldalunkon keresztül.