Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Bankbiztonsági Adminisztrátor

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Szabályzatokban előírt statisztikák önálló, vagy felkérésre történő készítése, prezentálása
  • Postázás menedzselése
  • Osztályszintű eszköz és irodaszer beszerzések lebonyolítása(pl. páncél, lámpa, stb.)
  • IT-val való kapcsolattartás
  • Recepció és őrség IT infrastruktúrájának igénylése, aktuálisan tartása
  • Szerződések, megrendelések, szabályzatok előkészítése, ügyintézése
  • A beérkező számlák ellenőrzése, előkészítése és feldolgozása
  • Tűz-, munkavédelmi, bankbiztonsági szinergiák fenntartása
  • Készenléti telefonos rendelkezésre állás, rotációban

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programcsomag magabiztos kezelése

Juttatások:

  • Céges mobiltelefon
  • Cafetéria

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.