Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Fedezet nyilvántartási munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A bankcsoporti deviza- és forint-hiteltermékekre, - beleértve az önálló zálogjogon alapuló refinanszírozást is, - fő feladatként kiemelve a fedezetekre vonatkozó analitikus nyilvántartások vezetése, ehhez kapcsolódó tevékenységek elvégzése,
  • Fedezetekkel kapcsolatos események rögzítése és végrehajtása az informatikai rendszerekben,
  • Az intézményi kezességgel kapcsolatos folyamatok számlavezető rendszerben történő kezelése,
  • A bankcsoport hitelezési folyamataihoz kapcsolódó, különböző dokumentumokban szereplő adatoknak és az azokban történő változások informatikai rendszerekbe történő rögzítése.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett banki tapasztalat,
  • MS Office (Word, Excel, MPP) alkalmazások felhasználó szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Igazán segítőkész, támogató munkatársi közösség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiszámítható, családbarát munkaidő
  • Innovatív irodai környezet

Magadra ismertél?

Ne habozz, jelentkezz most karrier oldalunkon!

A jövőnk Benned van!