Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Enterprise Architect

A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Feladataid lennének:

  • Az üzleti döntések meghozatalához, illetve jövedelmezőség méréséhez szükséges adatok szolgáltatása. A bankcsoport informatikai alkalmazásaira vonatkozó fejlesztési elveinek alkalmazása a helyi viszonyoknak megfelelően.
  • Részvétel a rendszerintegrációs feladatok megoldásában, a kapcsolódó rendszerek és interfészek technológiai és informatikai megtervezésében.
  • Javaslattétel a megoldások felhasználására. Stratégiaalkotási tevékenységekben, illetve a bankcsoport informatikai stratégiájának kidolgozásában történő részvétel.
  • A feladatkörébe tartozó rendszerekkel és alkalmazásokkal kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások figyelése és elemzése.
  • Az üzleti folyamatok és adatok informatikai alkalmazásokhoz kapcsolódásának feltérképezése és nyilvántartása.
  • A banki termékeket és szolgáltatásokat támogató alkalmazások kapcsolódó fejlesztési igények felmérése, konzisztencia vizsgálata, alternatív megoldásokat tartalmazó megvalósíthatósági tanulmány készítése, illetve üzletági döntésre történő előterjesztése.
  • Részvétel a banki alkalmazói rendszerek, alkalmazások műszaki tervezésében; minőségbiztosítási és megoldási irányok, szabványok meghatározása, a szabványok és kialakítást befolyásoló alapelvek betartatása.
  • Alkalmazás portfolió kezelése és fejlesztése, műszaki tervezése a vállalati architektúra koncepciónak megfelelően, valamint ezek nyilvántartási adatainak folyamatos kezelése, karbantartása.
  • Az informatikai feladatok műszaki és architekturális megvalósításának, valamint az alkalmazások integrációjának megtervezése műszaki informatikai és technológiai ismeretek birtokában.

Amit elvárunk:

  • Egyetemi diploma (informatika, számítástechnika vagy hasonló műszaki terület)
  • Több éves architect szerepköri tapasztalat
  • Képes széleskörű architektúra jövőkép készítésére
  • Kiváló analitikai és problémamegoldó készségekkel rendelkezik
  • Döntésorientált, átlátja a problémákat, és képes priorizálni őket
  • Együttműködő, jó vezetői, prezentációs és kommunikációs készségekkel rendelkezik

Amiben mi támogatni tudunk téged:

  • Részvétel szakmai projektekben
  • Szakmai oktatások
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Nagyfokú szakmai fejlődés
  • Jó hangulatú, dinamikus kollégák, akik segítenek céljaid elérésében
  • Változatos munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.