Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Elszámolási munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • az ügyfelek értékpapír állományához kapcsolódó ügyletek feldolgozása kötjegy alapján, ügyletek ellenőrzése
  • tőzsdei ügyletek elszámolása, alap és változó letét-képzés
  • határidős fedezeti, spekulatív pozíciók zárásának ellenőrzése, majd napi elszámolás ügyletek teljesítésének bonyolítása
  • külföldi bankon keresztül kötött ügyfél ügyletek feldolgozása, elszámolása, teljes körű egyeztetése, ellenőrzése
  • ügyfél törzsadatok kezelése, új ügyfelek rögzítése, számlanyitások, számlazárások, kapcsolódó dokumentumok nyilvántartása, kezelése
  • elszámolásokat érintő problémák kivizsgálása és kezelése

Elvárások

  • releváns szakmai tapasztalat
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • nagyfokú önálló munkavégzés, munkabírás
  • megbízhatóság, precizitás
  • számítástechnikai felhasználói ismeretek (Excel, Word)

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • nagyfokú szakmai önállóság
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • fejlődési lehetőségek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.