Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Szenior elemző - vállalat

A Takarékbank a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

TE VAGY A MI EMBERÜNK, AMENNYIBEN:

  • Rendelkezel számviteli ismeretekkel
  • Felsőfokú gazdasági / pénzügyi szakirányú végzettséged van
  • Már szereztél legalább 3 éves szakmai tapasztalatot

ELŐNYT JELENT:

  • Mérlegképes könyvelői szakképzettség
  • Pénzügyi területen szerzett finanszírozói, elemzői, könyvelői, controlling gyakorlat

FELADATAID LENNÉNEK:

Vállalati üzletágon belül:

  • Éves felülvizsgálat, negyedéves és rendkívüli monitoring feladatok elvégzése
  • Kockázatvállalásra vonatkozó stratégia kialakításában való közreműködés
  • Vállalati ügyfélkörben hitelezési folyamathoz (hitel-előterjesztések részeként) kapcsolódó elemzői feladatok (pénzügyi elemzés, ágazati, piaci elemzés, ügyfélminősítés) ellátása

AMIT MI KÍNÁLUNK:
       • Szakmai önállóság
       • Fejlődési lehetőség
       • Részvétel szakmai projektekben, oktatásban (training, coaching)
       • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, stb.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.