Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 04, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarék Kereskedelmi Bank Zrt.

Digitalizációs termékmenedzser

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

• Párhuzamosan több projekt teljes körű menedzselése;
• Riportok készítése a projektek aktuális állásáról;
• Együttműködés a társosztályokkal, alvállalkozókkal, ezek alapján projektterv készítése és menedzselése;
• Külső és belső auditok támogatása;
• Projektekhez kapcsolódó szerződések és szabályzatok előkészítése, frissítése, nyomon követése;
• Projekt scope kontrollálása, kockázatok kezelése, kockázat csökkentő vagy elkerülő tervek kidolgozása;
• Projekt szponzorokkal történő kapcsolattartás;
• A projekt leszállítandóinak átvétele, a leszállított projekt termék közös értékelése a szakmai csapatokkal;
• Projektek üzleti vezetése, irányítása;
• A feladatok részletezése, kiosztása, időzítése, együttműködés társterületekkel;
• Fejlesztői kapacitás biztosítása, optimalizálása (belső és külső);
• Összetettebb, magasabb szintű problémák kezelése, önálló megoldása;
• Munkatársak, alvállalkozók munkájának koordinációja, felügyelete;
• Határidők betartása és betartatása;
• Állandó minőségi ellenőrzés biztosítása;
• Végső tesztek felügyelete;
• Projektek lezárása és a kész munka átadása, szabályozási anyagok készítése;
• Átadás során/után felmerült igények összegyűjtése, felmerült hibák azonnali javítása.

ELVÁRÁSOK:

• Képes az önálló és proaktív munkavégzésre, emellett kreatív, logikus a gondolkodásmódja, nyitott és rugalmas;
• Átfogó projekt módszertani ismeretekkel rendelkezik;
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezik;
• Magas szinten ismeri az MS Office termékcsaládot;
• Csapatjátékos, ugyanakkor nagyfokú önállósággal végzi munkáját;
• Ügyfélközpontú gondolkodásmód;
• Precíz, pontos, alapos;
• Sikerorientált;
• Kreatív, megoldáskereső személyiség.

ELŐNYT JELENT:

• Banki termékfejlesztési tapasztalat;
• Modern internetes technológiákban való jártasság:
   o XML, XSLT, xPath;
   o PHP, JSP, ASP, ASP.NET;
   o .NET, J2EE, Delphi, C, C++, C#, Java;
   o Oracle8(9), MSSQL7(2000);
• Program ismeretek: Microsoft Visio, Microsoft Project egyéb rendszertervező és project management eszközök.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

• Budapest, VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.