Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.12.02.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Digitális piackutató szenior szakértő

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

A megrendelt piackutatások koordinálása, elvégzése. Az üzleti támogató elemzési és szolgáltatási háttér biztosítása. A digitalizációs fejlesztések piackutatási igényeinek definiálása/elemzése.

  • Felelős a teljeskörű piackutatási tevékenységért: kialakítja és üzemelteti az ehhez kapcsolódó elemzési módszertant, együttműködik a társterületekkel a piackutatási feladatok specifikálásában.
  • Kutatási és adatelemzési projektek koordinációja, szakmai felügyelete.
  • A belső erőforrásból megvalósítható kutatási feladatokat elvégzi, a külső szereplő bevonását igénylő projektek esetében koordinál és együttműködik valamennyi érintett szereplővel, a szükséges adminisztrációt a kutatáshoz kapcsolódóan ellátja.
  • Javaslatot tesz a piackutatási módszertan fejlesztésére.
  • Komplex piackutatási vagy ahhoz kapcsolódó projektek önálló végigvitele, egyes projektekben szakmai felügyelet és minőségbiztosítási tevékenység ellátása.
  • Szakmai kapcsolattartás a társterületekkel.
  • Prezentációk készítése, eredmények prezentálása szakértői, vezetői szinten.
  • Ad-hoc elemzések készítése.

Elvárások a pozíció betöltéséhez:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség kapcsolódó képzési területen
  • Piackutatásban szerzett tapasztalat 5+ év
  • Piackutatási elemzésben, üzleti elemzésben szerzett tapasztalat 3+ év
  • Bakszakmai tapasztalat hasonló szerepkörben elengedhetetlen

Olyan kollégát keresünk, aki kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezik; üzleti szemlélettel közelit feladataihoz; kiváló elemzői készségek és piackutatási tapasztalattal rendelkezik.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.