Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Digitális üzleti szakértő

Miért a Takarékbank?

  • mert nagyok és megbízhatóak vagyunk
  • mert mi megbecsüljük a tudásodat és a munkádat
  • mert lehetőséget adunk a folyamatos fejlődésre
  • mert jóban-rosszban összetartunk
  • mert igyekszünk rugalmasan kezelni a munka és a magánélet egyensúlyát
  • hogy nálunk otthon érezd magad

További információ vállalatunkról

FELADATAID LENNÉNEK…

  • Együttműködés az agilis csapattal a fejlesztés projektek során
  • Üzleti igények felmérése, majd azok megfogalmazása
  • Mediátor szerep a a fejlesztők és az üzlet között, illetve aktív együttműködés a társterületekkel
  • A termék informatikai fejlesztéseinek előkészítése, konszolidációja és koordinációja
  • Üzleti elemzések készítése
  • Adott termék és leszállításának támogatása: elemzések a költségvetésről, erőforrásigényről és az előrehaladásról
  • A felhasználói igények és fájdalmas pontok feltárása
  • Részvétel az üzleti folyamatok optimalizálásában és fejlesztésében a CX/UX/UI csapattal
  • Közreműködés a döntési anyagok előkészítésében
  • Kommunikációs anyagok elkészítése

JÖVŐBELI KOLLÉGÁNK…

  • Legalább 2 év bankban szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Széleskörűen ismeri a folyamatokat (és a technológiát)
  • Szerzett tapasztalatot üzleti elemzés területen
  • Kiválóan kommunikál, jó a problémamegoldó készsége, valamint vezetői készségekkel is rendelkezik
  • Társalgási szinten beszél angolul

AMIT MI KÍNÁLUNK…

  • fix alapbér, éves- és projektbónusz, cafeteria

  • a munkába járás költségeinek részleges megtérítése (más településről bejáróknak)
  • kiszámítható munkaidő
  • kedvezményes sportolási lehetőség
  • céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, etc.)
  • rendszeres CSR tevékenység (véradás, rászorulók támogatása, etc.)

Magadra ismertél?

Ne habozz, jelentkezz most karrier oldalunkon!

A jövőnk Benned van!