Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.04.27.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Digitális üzletfejlesztési elemző

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • Elemzések készítése a digitális üzletfejlesztési stratégia megvalósítása érdekében.
  • Kutatómunkát végez a döntéstámogatási anyagok elkészítéséhez. Beazonosítja a potenciális partnereket, és javaslatot tesz a kapcsolatfelvételre.
  • Felveszi a kapcsolatot az elemzések elvégzéséhez szükséges bevonandó külső és belső partnerekkel. Összegyűjti a külső ügyfelektől az üzleti és technológiai információkat, elkészíti az elemzéseket a vezetői döntéstámogatási anyagokhoz. Beazonosítja és menedzseli a belső szakterületeket a külső partnerekkel való együttműködés kialakítása és működtetése során.
  • Elemzéseket és rész-anyagokat készít a digitális döntéstámogatási anyagokhoz.
  • Követi a digitális trendeket, ajánlásokat dolgoz ki a bank technológiai és digitális képességfejlesztésére, stratégiai és üzletfejlesztési irányaira.
  • Munkája során szorosan együttműködik a Digitális Üzletfejlesztésért felelős Ügyvezető igazgatóval, a Vezető üzletfejlesztési elemzővel és a Digitális pénzügyi elemzővel.
  • Pénzügyi hatáselemzések készítése a business case-ekre.

CSATLAKOZZ, HA:

  • Felsőfokú végzettséged van.  (Mesterképzés előnyt jelent.)
  • 3-5 éves tapasztalattal rendelkezel banki vagy pénzügyi szektorban, digitális területen.
  • A banki ágazat digitális trendjeinek mélyreható ismeretei birtokodban van.

TÉGED KERESÜNK, AMENNYIBEN:

  • Energikus, kreatív, nagy teherbírású vagy.
  • Nagyfokú pontosság, rövid határidők betartása jellemez.
  • Jó kommunikációs képességekkel rendelkezel.
  • Vállalkozó szellemű, innovatív, emberközpontú, célorientált és tapasztalt problémamegoldó vagy.
  • Képes vagy támogatni a vezetői döntéshozatali folyamatot, anyagokat készíteni és prezentálni a döntéstámogatáshoz.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, 11.kerület Infopark

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.