Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.11.25.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Cloud menedzser

A Takarékbank a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

 AMIBEN A CSAPATOD TÁMOGATHATOD:

  • A felhő-alapú megoldások konfigurálása, monitoringja és erőforrás-menedzsmentje
  • Felhő szolgáltatások karbantartása és folyamatos fejlesztése, ezek felhasználási stratégiájának kialakításában történő aktív részvétel
  • A felhőalapú szolgáltatások törvényi és vállalati megfelelőségének ellenőrzése
  • Napi problémák elhárításában való részvétel
  • Együttműködés a Solution Architectekkel, az IT biztonsági szakértőkkel és a külső partnerekkel
  • Hozzájárulás az infrastrukturális megoldások tervezéséhez
  • Részvétel a rendszerdokumentációk és (IT) szabályzatok készítésében és aktualizálásában
  • Új technológiák bevezetésének támogatása
  • Hibaelhárítási feladatok, készenléti tervek elkészítése

TÉGED KERESÜNK, AMENNYIBEN:

  • Nyitott vagy az új ismeretekre és technológiákra
  • Jártas vagy a hálózati technológiában
  • Rendszerszemléletűen gondolkodsz
  • Szereztél már tapasztalatot a Linux/UNIX alapú rendszerek szerver oldali üzemeltetésében (Linux, Solaris, BSD)

ELŐNYT JELENT:

  • Script nyelvismeret és scriptírási képesség, valamit Webserverek, Proxy és Cache szerverek üzemeltetési ismerete
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség IT vagy hasonló műszaki területen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.