Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.06.03.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

CRM adatelemzõ szakértõ - Budapest XI.Kerület

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

CRM Adatelemző Szakértő

(Budapest XI. Kerület)

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek

FELADATOK:

  • A kampányeredményekről történő visszacsatolási rendszer kidolgozása és biztosítása az értékesítési eredmények monitorozása érdekében
  • Kampányok, versenyek tervezése, meghirdetése, lebonyolítása, támogatása, mérése
  • értékesítési adatpiac üzleti oldali kialakítása, fejlesztési igények összeállítása
  • értékesítési kimutatások, elemzések, statisztikák készítése adatbányászat és ezek ellenőrzése,
  • Közreműködés a stratégiai ügyfélszegmensek, szegmens stratégiák készítésében (ügyfelek csoportosításában/rendszerezésében, tényleges termékellátottság, ügyfélérték és jövedelmezőség megállapításában, ügyfélszokások feltárásában és megismerésében, új igények azonosításában)
  • A CRM rendszer fejlesztéseinek koordinálása, közreműködés a jelenlegi rendszer üzemeltetésében
  • A Bank üzleti céljainak támogatása az országos, megyei és össz-bankszintű kampányokon és CRM feladatokon keresztül

CSATLAKOZZ, HA:

  • Innovatív vagy, "out of the box" gondolkodás jellemez
  • Csapatban is jól megállod a helyed
  • Precízen végzed napi feladataidat
  • Tudsz dolgozni változó vállalati környezetben
  • Nyitott vagy ez utóbbi két ismereted kapcsán rövid szintfelmérő teszt kitöltésére
  • Magabiztosan kezeled az Excelt
  • SQL ismeret, adattárházi lekérdezésekben való jártasság
  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettséggel rendelkezel

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA:

  • Ismered a Takarékbank termékeit, rendszereit-esetleg már dolgoztál velük
  • A fenti feladatokban 2 év + tapasztalatot szereztél
  • Bankszektorban dolgozol

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.