Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

CC behajtási ügyintéző

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:
· Késedelmes ügyletek szereplőinek telefonon történő megkeresése, befizetésre való felszólítása.
· Ígéretek nyomon követése, megfelelő rendszerekbe való rögzítése.
· Reklamációk kezelése.

A munkatársak többműszakos munkarendben dolgoznak, heti váltásban.

ELVÁRÁSOK:
· Legalább középfokú végzettség
· Kommunikációs- és problémamegoldó készség
· Stressz és monotonitástűrő készség
· Rugalmasság, jó alkalmazkodó képesség, proaktivitás
· Hatékony munkavégzés csapatban
· Felhasználói szintű Excel ismeretek

ELŐNYT JELENT:

· Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
· Határozatlan idejű, 8 órás alkalmazotti jogviszony
· Teljeskörű szakmai támogatás
· Folyamatos képzések
· Bankon belüli fejlődési, előrelépési lehetőség
· Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Jó kommunikációs képességekkel bíró, magabiztos pályakezdők jelentkezését is várjuk!

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
· Budapest XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.