Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.10.15.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

CC ügyfélszolgálati munkatárs

A bankszektorban biztos szereplőként komplex pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk, országosan több mint 700 bankfiókkal és digitális felületekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. A stabilitás nálunk a mindennapi munkában a megbízható, egymásra építeni tudó kollegiális kapcsolatokban is megmutatkozik. Nagymértékben támogatjuk munkatársaink fejlődését: változatos feladatokkal, több szervezeti egységet is érintő projektekkel, állandó képzésekkel.

Egymást segítve közösen oldjuk meg a feladatokat, mert nálunk hagyomány, hogy „Kell egy csapat”! A jövőnk Benned van!

Call Center Telefonos ügyintéző

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomag
  • Utazási költségek részleges megtérítése
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek, sport csapatok
  • Mentor Programunk, Mentorok segítik a beilleszkedést
  • Takarék Coaching Program segíthet az önfejlesztésben
  • Közösségépítő és online események (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, Véradás stb.)
  • Kutyabarát Munkahely

FELADATOK:

  • Az ügyfelek teljes körű és magas szintű tájékoztatása, kiszolgálása telefonon keresztül
  • Az elektronikus termékekhez (bank-, hitelkártya, NetBank) kapcsolódó ügyfélszolgálati tevékenységek ellátása
  • A bank ügyfelei számára átfogó segítségnyújtás, és pénzügyi tranzakciók végrehajtása
  • Az ügyfélkérés és ügyfélproblémák lehető legrövidebb időn belül történő megválaszolása
  • Az ügyfélkapcsolatok erősítése bejövő hívások kezelése során
  • A bank lakossági és vállalati ügyfeleinek professzionális kiszolgálása

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Ügyfélközpontúság
  • Az átlagnál jobb kommunikációs képesség
  • MS Office programcsomag Magabiztos kezelése

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Eurobank ismeret

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva küldje el hozzánk pályázati anyagát Karrier Portálunkon keresztül.