Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

CC ügyfélszolgálati munkatárs

Olyan kollégát keresünk, aki több műszakban (rugalmas beosztásban) call centerünkben fogadja lakossági és vállalati ügyfeleink hívásait; segíti őket a problémájuk megoldásában, tranzakcióik kezelésében, tájékoztatja őket a magas ügyfél-elégedettség elérése érdekében. Fontos számunkra, hogy ügyfeleink telefonon is olyan szolgáltatást kapjanak, ami megfelel igényeiknek.

FELADATOK, MELLYEKKEL MUNKÁD SORÁN TALÁLKOZNI FOGSZ:

  • A bank lakossági és vállalati ügyfeleinek professzionális kiszolgálása
  • Az ügyfélkapcsolatok erősítése bejövő hívások kezelése során
  • Az ügyfélkérés és ügyfélproblémák lehető legrövidebb időn belül történő megválaszolása
  • A bank ügyfelei számára átfogó segítségnyújtás, és pénzügyi tranzakciók végrehajtása
  • Az elektronikus termékekhez (bank-, hitelkártya, NetBank) kapcsolódó ügyfélszolgálati tevékenységek ellátása
  • Az ügyfelek teljes körű és magas szintű tájékoztatása, kiszolgálása telefonon keresztül

AMIT KÉRÜNK TŐLED:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos számítógép kezelés
  • Legyél csapatjátékos
  • Legyen számodra fontos, hogy elégedett legyen az ügyfél a Veled való beszélgetés után
  • Ügyfélközpontúság

ELŐNYT JELENT:

  • Eurobank ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK:

  • Alapbér + műszakpótlék + mozgóbér + BKJ
  • Teljes- vagy részmunkaidős, illetve aktív nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező  jelentkezőket is várunk
  • Rugalmas beosztás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fiatalos csapat
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Bankon belüli változatos fejlődési- előrelépési lehetőség
  • Folyamatos képzések, teljes körű szakmai támogatás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, 14. kerület