Állásajánlat megosztása
Dátum:  2020.09.26.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Bankkártya termékmenedzser - Budapest

A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

FELADATOK, AMIKBEN SZÁMÍTUNK RÁD...

  • Részvétel az értékesítési tevékenység támogatásának kidolgozásában
  • Közremûködés a termékoktatásokban
  • Együttmûködés a fejlesztési és mûködtetési folyamatban résztvevõ bankon belüli és kívüli üzleti, szabályozó és háttérmûveleti területekkel
  • Kapcsolattartás a központi szakterületekkel, külsõ partnerekkel
  • Konkurencia-figyelés, -elemzés, valamint a termék-innovációk és szabályozó környezet nyomon követése
  • Kapcsolódó banki front-end rendszerek üzleti gondozása
  • A lakossági/vállalati bankkártya/hitelkártya termékek termékmenedzseri tevékenységeinek ellátása
  • Új termékek bevezetési feltételeinek kidolgozása
  • Árazási javaslatok készítése, termékek jövedelmezõségének vizsgálata

TÉGED KERESÜNK, HA...

  • Felsõfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • Lakossági /vállalati bankkártya, hitelkártya termékek körében szereztél már 2 év termékfejlesztési / termékmenedzseri tapasztalatot
  • Bankkártya termékeket, nemzetközi kártyatársasági folyamatokat ismersz
  • Önálló, megbízható és precíz vagy
  • Hatékonyan dolgozol csapatban
  • Erõs problémamegoldó készséggel rendelkezel, innovatív gondolkodás jellemzõ rád
  • Társalgási szinten beszélsz angolul

    Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk szeretettel pályázatodat a Jelentkezés gombra kattintva Karrieroldalunkon keresztül