Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Bankkártya specialista

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Feladatok:

  • Ellátja a bankkártya üzletág közvetítői tevékenységgel összefüggő szakmai, adatrögzítői, adminisztratív és elszámolási feladatokat.
  • Szakmai és operatív feladatokat lát el az ATM-ek és a POS-ek működésével kapcsolatosan.
  • Részt vesz a bankkártya üzletág működésével kapcsolatos reklamációk kivizsgálásában.
  • A munkakörébe tartozó feladatok ellátásának körében az adatvédelmi és adatbiztonsági szabályzat tárgyi hatálya alá tartozó személyes adat kezelésére, valamint az ilyen adatot tartalmazó nyilvántartásba történő betekintésre jogosult.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Rendszerszemlélet
  • Tanulékonyság

Előny:

  • Pénzintézetben szerzett tapasztalat
  • Gazdasági végzettség

Amit kínálunk:

  • Támogató csapat
  • Barátságos légkör
  • Előrelépési lehetőség
  • Meglévő szabályok alapján önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület - Infopark