Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Banki IT belső ellenőr

Miért a Takarékbank?

  • mert nagyok és megbízhatóak vagyunk
  • mert mi megbecsüljük a tudásodat és a munkádat
  • mert lehetőséget adunk a folyamatos fejlődésre
  • mert jóban-rosszban összetartunk
  • mert igyekszünk rugalmasan kezelni a munka és a magánélet egyensúlyát
  • hogy nálunk otthon érezd magad

További információ vállalatunkról

TE VAGY A MI EMBERÜNK, AMENNYIBEN:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezel (informatikai, műszaki, gazdasági végzettség)
  • 3-5 éves tapasztalatod van hasonló munkakörben vagy IT tanácsadói/szakértői területen, vagy IT biztonsági területen
  • Jó analitikus, lényeglátó és szintetizáló képesség, illetve strukturált gondolkodás jellemez
  • Jól kommunikálsz szóban és írásban egyaránt
  • Aktívan használod az angol nyelvet

ELŐNYT JELENT:

  • IT tanácsadás, IT audit, IT kockázatkezelésben vagy Információbiztonsági megoldások bevezetésében, informatikai projektekben szerzett szakmai tapasztalat
  • CISA, CISM, ISO Lead Auditor tanúsítványok
  • Ipari szabványok és keretrendszerek (COBIT/ ISO 27001 / ITIL) ismerete

FELADATAID LENNÉNEK:

  • Részvétel az informatikai audit univerzum összeállításában, karbantartásában, az IT témakörök kockázértékelésében és az éves ellenőrzési feladatok meghatározásában
  • Részvétel az informatikai vizsgálati módszerek kidolgozásában és továbbfejlesztésében
  • Az informatikai vizsgálatok megtervezése, megszervezése és végrehajtása a Takarék Csoport tagjainál (hitelintézetek, pénzügyi vállalkozások, informatikai szolgáltatók)
  • Az információ-technológia, a biztonsági és ellenőrzési módszertanok, valamint legjobb gyakorlatok hazai és nemzetközi fejlődésének a nyomonkövetése, majd  ezen ismeretek alkalmazása a vizsgálatok és a projekt támogatói feladatok során
  • A vizsgálatok során az informatikai rendszerekre és folyamatokra vonatkozó követelmények teljesülésének, kockázatkezelésnek, a kontroll és az irányítási folyamatok hatékonyságának értékelése
  • A vizsgálatok eredményeinek jelentésbe foglalása és a javítást szolgáló intézkedési javaslatok megfogalmazása

AMIT MI KÍNÁLUNK:

  • Szakmai önállóság
  • Fejlõdési lehetõség
  • Részvétel szakmai projektekben, oktatásban (training, coaching)
  • Rendszeres CSR tevékenység (véradás, rászorulók támogatása stb.)
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, stb.)

Magadra ismertél?

Ne habozz, jelentkezz most karrier oldalunkon!

A jövőnk Benned van!