Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 03, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Agrár ágazati elemző

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • Közreműködés agrár- és élelmiszeripari ágazati elemzések készítésében;
  • Részvétel szakmai konferenciákon;
  • Makroszintű adatok gyűjtése, elemzése agrár / élelmiszeripari vonatkozású üzleti tervek értékeléséhez;
  • Közreműködés a hatékony ügyfélkommunikációban, különösen szakmai konferenciákra előadások elkészítése, valamint közreműködés szakmai hírlevelek, publikációk elkészítésében;
  •  Az agrár termékfejlesztési szakterület támogatása.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú agrárközgazdász, közgazdász vagy pénzügyi végzettség;
  • Hazai, európai uniós és globális agrár- és élelmiszeripari statisztikai adatbázisok, információforrások ismerete, használata;
  • MS Excel, valamint Powerpoint mély ismerete (makrók, függvények, pivot stb.);
  • Aktív angol nyelvtudás legalább középfokú szinten;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Tanulásra való nyitottság;
  • Jó analitikus képesség;
  • Alaposság, felelősségtudat;

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.