Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.06.03.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Agilis folyamatszervező

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • Új folyamatok kialakítása, a folyamat bevezetése során az üzleti és támogató területeken átívelő integrációs, probléma-, és változáskezelési tevékenységek ellátása
  • Új és meglévő folyamatok modellezése, dokumentálása
  • Folyamatok stratégiához, jogszabályi változásokhoz igazodó módosítása
  • Folyamatgazda szerepkör ellátása, az end-to-end üzleti folyamat teljesítményének nyomon követése
  • Üzleti specifikációk készítése, informatikai rendszerek tesztelése
  • Szakértői részvétel a működés hatékonyságának javítására irányuló folyamatoptimalizálási felmérésekben, a fejlesztési javaslatok kidolgozásában és az intézkedések megvalósításában
  • Közreműködés a bankcsoport tagjainak üzleti tevékenységéhez kapcsolódó működésfejlesztési projektjeiben

TE VAGY A MI EMBERÜNK, AMENNYIBEN:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Határozott vagy és képes vagy önállóan dolgozni
  • Minimum 1 év folyamatszervezői/fejlesztői tapasztalattal rendelkezel
  • Strukturált gondolkodás jellemez
  • Kiváló problémamegoldókészséggel rendelkezel
  • Jó szervező vagy és kiválóan kommunikálsz
  • Precízen végzed a munkád

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA:

  • Banki lakossági hitelezési tapasztalatot szereztél
  • Ismered a folyamatmodellező eszközöket (elsősorban Visio)
  • Digitális hitelezési folyamatokban szereztél jártasságot
  • Jó elemzői készséggel rendelkezel
  • Szereztél tapasztalatot üzleti specifikációk írásában
  • SCRUM módszertani ismeretekkel rendelkezel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.