Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarék Ingatlan Zrt.

Adminisztrációs munkatárs I.

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • Értékbecslés helyszíni szemlék előkészítése és más ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • Értékelési szakvélemények előkészítése;
  • Kapcsolattartás a helyszíni szemlét végző értékbecslő cégekkel;
  • Kapcsolattartás az értékbecslési tevékenységet megrendelő pénzintézetekkel;
  • Ingatlankezeléssel kapcsolatos adminisztratív teendők;
  • A terület egyéb adminisztrációja;
  • Számlázással kapcsolatos feladatok.

CSATLAKOZZ, HA:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Adminisztratív feladatkörben szerzett legalább 1 éves tapasztalatod van
  • Önálló problémamegoldó és jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezel
  • Határozott, dinamikus személyiség vagy
  • Gyors és precíz munkavégzés jellemez
  • Mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre képes vagy

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.