Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 07, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarék Kereskedelmi Bank Zrt.

Adminisztrációs gyakornok vállalati területre

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:
  • Rendszeres és adhoc kimutatások, elemzések elkészítése;
  • Adminisztrációs jellegű feladatok ellátása;
  • Területen dolgozó kollégák támogatása.

ELVÁRÁSOK:

  • Nappali munkarendben felsőfokú tanulmányokat folytat;
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik;
  • Heti minimum 25-30 munkaóra vállalása;
  • Felhasználói szinten ismeri az MS Office alkalmazásait;
  • Motivált abban, hogy fejlődjön;
  • Ügyfélközpontú;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezik.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.