Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.05.03.
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Adattárház fejlesztő

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • Oracle adattárház és üzleti intelligencia rendszerek fejlesztése
  • Adattárház tervezés
  • Fejlesztési dokumentációk készítése
  • Fejlesztői és integrációs tesztelések

CSATLAKOZZ, HA:

  • Minimum 3 év Oracle adattárház fejlesztői tapasztalatod van
  • Adattárház tervezésben szereztél tapasztalatot
  • Megoldás alapú rendszerszemlélet jellemez
  • Magas szintű Oracle SQL, illetve PL/SQL ismereted van
  • Enterprise Architect, illetve Ticketing rendszer ismerettel rendelkezel (Jira, Cherwell)
  • Vettél részt agilis fejlesztésben
  • Releváns informatikai végzettséget szereztél

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA:

  • Banki adattárház fejlesztésben vettél részt
  • OBIEE ismereted van
  • Oracle JET fejlesztői ismerettel rendelkezel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.