Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.12.02.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarék Kereskedelmi Bank Zrt.

Adózási munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:
·Az Takarék Csoport egyes tagjai adókötelezettségeinek megállapítása, zárási feladatokban való részvétel, adóbevallások, adatszolgáltatások összeállítása;
·Adófolyószámla egyeztetések, nyilvántartások, pénzügyi teljesítések menedzselése;
·Kapcsolattartás az adóhatóságokkal, adóhatósági ellenőrzésekben, vizsgálatokban való aktív részvétel;
·Az adótörvények változásainak nyomon követése, szükséges változtatások elvégzése, adózási kérdésekben belső állásfoglalások kialakítása.

ELVÁRÁSOK:
·Számviteli vagy pénzügyi szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség;
·Gyakorlat adóbevallások készítésében;
·Adózási területen szerzett 2-3 éves tapasztalat vagy adótanácsadói képesítés;
·Középfokú angol nyelvtudás;
·Megbízható, pontos munkavégzés, kreativitás;
·Jó problémamegoldó képesség;
·Képesség az önálló és a csapatmunkára;
·MS Word, Excel, PowerPoint magas szintű felhasználói ismerete.

ELŐNY:

·Adótanácsadói képesítés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
·Budapest, XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.