Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 03, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

ATM-hálózat üzemeltető

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

•  Az üzletág ATM kártyaelfogadási tevékenységéhez kapcsolódó szolgáltatások folyamatának, az ATM hálózat üzemeltetésének koordinálása,

• Operatív és adminisztratív együttműködés a folyamatban résztvevő bankon belüli és kívüli üzleti, szolgáltatói fejlesztési és szakterületekkel, kizervezett partnerekkel és technikai szolgáltatókkal.

• ATM-en kiajánlott szolgáltatásokkal kapcsolatos kártyatársasági és törvényi előírások fejlesztési igényének egyeztetése az érintett területekkel, azok megvalósításának koordinálása

• Esetenként kártyatársasági és üzleti projektekben való részvétel

• ATM jövedelmezőségi modell, karbantartása

• ATM telepítések, illetve külső és belső SLA-k koordinálása

Akit keresünk:

•  Egyetemi vagy főiskolai diploma

• Bankkártya elfogadói, elsősorban ATM üzemeltetési területen szerzett tapasztalattal bír

• Önálló, felelősségteljes munkavégzés és kiváló csapat együttműködési képesség jellemzi

• Kiváló az írásbeli és szóbeli kommunikációs képessége

• MS Office programok ismerete

• Középfokú, angol nyelvtudás

Állás betöltése során előnyt jelent:

•  Kártyatársasági authorizációs és elszámolási folyamatok ismerete

•  ATM-en kiajánlott szolgáltatásokkal foglalkozó projektekben való részvétel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.