Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.05.02.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Üzleti asszisztens - Projektfinanszírozás

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb)

FELADATOK:

  • Vállalati ingatlan finanszírozáshoz kapcsolódó teljes körű adminisztráció ellátása
  • Referensek munkájának adminisztratív támogatása
  • Nyilvántartások karbantartása, dokumentációk készítése
  • Ingatlan/projektfinanszírozáshoz kapcsolódó kimutatások készítése
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása
  • Integrált belső banki rendszerben való rögzítés, igazolások készítése
  • Vállalati számlavezetési feladatok, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása
  • Megbeszélések, tárgyalások szervezése, előkészítése
  • Földhivatali dokumentációk kezelése

CSATLAKOZZ, HA:

  • Középfokú (gazdasági) végzettség, felsőfokú iskolai végzettség előnyt jelent
  • Kereskedelmi bankban illetve pénzügyi vállalkozásnál, biztosítónál szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Rugalmasság
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Gyors tanulási képesség
  • Csapatban való munkavégzési képesség
  • Haladó szintű, magabiztos számítógépes ismeret (word, excel, ppt)

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA

  • Angol nyelvismerettel rendelkezel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.