Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Üzleti asszisztens - Nagyvállalat

A Takarékbank a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

TE VAGY A MI EMBERÜNK, AMENNYIBEN:
• Középfokú végzettséggel rendelkezel
• Precíz munkavégzés jellemez
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel)

ELŐNYT JELENT:
• pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

FELADATAID LENNÉNEK:
• A vállalati hitelügyletek előszűrése, adatellenőrzések (Opten, PC, NAV, KHR, IGM, Takarnet, stb)
• A vállalati kölcsön- és hitelszerződések előkészítése
• Kölcsön és- hitelügyek gondozása a folyósítását követően a banki kockázatok minimalizálása mellett
• Vállalati ügyfélkapcsolati menedzserek napi munkájához a szükséges asszisztensi feladatok ellátása
• Igazolások, kimutatások elkészítése
• Hitel/kölcsönfolyósítást követően a hitel,-kölcsönszerződésben foglaltak megvalósulásának ellenőrzése
• A folyósítást követő hitel,- kölcsöngondozási események kezelése
• Szükség esetén kapcsolattartás a Bank társosztályaival, egyeztetések bonyolítása

AMIT MI KÍNÁLUNK:
• Részvétel szakmai projektekben, oktatásban
• Rendszeres CSR tevékenység (véradás, rászorulók támogatása stb.)
• Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia stb.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.