Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.09.10.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Üzleti asszisztens - KKV

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Amiben csapatod támogathatod:

  • Ügyfélmenedzserek munkájának támogatása
  • Földhivatali dokumentációk kezelése.
  • Egyedi számlavezetési kondíciók ellenőrzése és továbbítása;
  • Vállalati számlavezetési feladatok, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása
  • Megbeszélések, tárgyalások szervezése, előkészítése;
  • SAP, HFE rögzítés, igazolások készítése;
  • Dokumentációk készítése;
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása;

Te vagy a mi emberünk, amennyiben:

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel  (felsőfokú iskolai végzettség előny);
  • Hasonló területen szerzetél szakmai tapasztalatot
  • Rendelkezel haladó szintű, magabiztos számítógépes ismerettel (word, exel, ppt);
  • Önállóan és precízen dolgozol;
  • Rendelkezel kiváló kommunikációs és szervező készséggel;
  • Rugalmas és megbízható vagy;

Amiben mi támogatni tudunk Téged:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Innovatív környezetben való munkavégzés
  • Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.