Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Digitalizációs termékmenedzser

A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

FELADATAID LENNÉNEK…

  • Termékmenedzseri tevékenységek ellátása mobil alkalmazások vonatkozásában
  • Részvétel az új termékek bevezetési feltételeinek és folyamatainak, a termékleírások és egyéb üzleti szabályzat elkészítésében
  • Meglévő termékek (termékszabályzatok) szükség szerinti módosítása, korszerűsítése, fejlesztése
  • Meghatározott célcsoportra, illetve termékköre vonatkozó üzleti stratégia, valamint ügyfélcsoportok, ügyfélprofilok kialakítása a társterületekkel együttműködésben
  • Termékekhez, szolgáltatásokhoz és folyamatokhoz kapcsolódó rendszerfejlesztések üzleti igényeinek meghatározása, majd adott fejlesztések élesítésének üzleti felelőssége
  • Együttműködés az elemzőkkel a termék sikere érdekében
  • A termék piaci pozíciójának nyomon követése, versenytársak elemzése, a termékszintű jövedelmezőség biztosítása, árazási alapelvek kidolgozása
  • Meghatározott termékek állományi és bevétel adatainak tervezésében aktív közreműködés
  • Közreműködés bizonyos  banki szabályzatok elkészítésében, illetve az éves termékfejlesztési ütemterv kialakításában, megvalósításában
  • A termékekhez kapcsolódó marketing támogatási igény meghatározása

JÖVŐBELI KOLLÉGÁNK:

  • Minimum öt év tapasztalattal rendelkezik banki területen
  • Legalább két év tapasztalatot szerzett termékmenedzsment, ügyfélgondozás vagy marketing területen
  • Embercentrikus, eredményorientált, energikus személyiség
  • Jól kommunikál különféle üzleti területeken (pl. marketing, értékesítés, pénzügy, működtetés, technológia)
  • Jó elemzési készségekkel rendelkezik
  • Minimum társalgási szinten beszél angolul

AMIT MI KÍNÁLUNK…

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Nagyfokú szakmai önállóság
  • Jó hangulatú, dinamikus csapat
  • Változatos munkavégzés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, 11.kerület Infopark

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.