Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Ügyfélkapcsolati menedzser - KKV

A Takarékbank a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

TE VAGY A MI EMBERÜNK, AMENNYIBEN:
• Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
• 1-3 év KKV kapcsolattartásban szerzett banki tapasztalatod van
• Ügyfélközpontú, célorientált személyiséggel rendelkezel
• Könnyen megtalálod a közös hangot akár új, akár meglévő ügyfelekkel

FELADATAID LENNÉNEK:
• Meglévő ügyfélkör kezelése (2,4-10 milliárd forint árbevételű cégek), aktív részvétel az ügyféltárgyalásokon
• KKV területen ügyfél-akvizíció
• Ajánlatok, banki döntéshozatalhoz szükséges előterjesztések és elemzések készítése
• Jóváhagyott ügyletek szerződéskötésében, folyósításában és a szükséges monitoring tevékenységben való aktív részvétel
• Esetenként aktív részvétel a hitelbizottsági üléseken
• Aktív és passzív vállalati termékek és szolgáltatások értékesítése, ügyfelek teljes körű kiszolgálása

AMIT MI KÍNÁLUNK:
• Szakmai önállóság
•  Fejlődési lehetőség
•  Részvétel szakmai projektekben, oktatásban (training, coaching)
• Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, stb.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.