Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.11.29.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Önkormányzati értékesítési támogató (Pécs)

A Takarékbank a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Amiben a segítségünkre leszel:

  • A meglévő önkormányzati ügyfélkör hiteligényének pontos felmérése, új önkormányzati ügyfelek számlavezetési és hitelezési akvizíciója
  • A régióban elérhető önkormányzati üzleti lehetőségek összesítése és az akvizíció szisztematikus megvalósítása
  • Az önkormányzati ügyfelek vállalati ügyfélkapcsolattartóinak és a retail fiókhálózat munkájának a támogatása az indikatív hitelezési ajánlatok elkészítésétől a hitelszerződések aláírásáig
  • Közvetlen kapcsolattartás a régióban található nagyobb önkormányzati ügyfelekkel, illetve a nagyobb hiteligénnyel jelentkező önkormányzatokkal
  • Regionális önkormányzati ügyféltalálkozók szervezése és a Bank által nyújtott szolgáltatások ismertetése
  • Jogszabályokkal kapcsolatos ismeretek átadása a vállalati kapcsolattartók és a retail fiókhálózat illetékes munkatársai részére

Te vagy számunkra a megfelelő jelölt, amennyiben:

  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • Jól kommunikálsz
  • Ismered a banki számítógépes alkalmazásokat
  • Hasonló területen szereztél már legalább 5 éves tapasztalatot
  • Rendelkezel felsőfokú gazdasági/pénzügyi vagy államigazgatási végzettséggel

Amivel mi támogatni tudunk Téged:

  • Nagyfokú szakmai önállóság
  • Jó hangulatú, dinamikus csapat
  • Változatos munkavégzés
  • Versenyképes kompenzációs csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.