Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Értékpapír számlavezetési munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Főbb feladatok:

  • letétkezelt ügyfelek forgalmának rendezése, utalásainak indítása
  • befektetési jegyek elszámolása, törlése, rendszerekben való feldolgozása (Warp, Clavis)
  • ügyfél értékpapírszámla rendelkezések teljesítése, konverziók ellenőrzése, nap végi ellenőrzése

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • legalább középfokú végzetsség
  • releváns szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzéshez való kedv

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • többéves releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • igazán segítőkész, támogató munkatársi közösség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • pörgős csapat
  • élénk irodai hangulat