Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.10.04.
Város:
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Értékesítési szakértő - Budapest

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Miért pont a Takarék Csoport?

  • Naprakész szakmai ismereteiknek köszönhetően magabiztosan kezelnek egyedi ügyféligényeket is
  • Munkatársaink univerzális ügyintézőként képesek összetett problémák kezelésére
  • Bankunk lakossági és vállalati oldalon egyaránt teljeskörű banki és biztosítási szolgáltatásokat nyújt
  • A rendszeres oktatásokkal és a gyakorlatias értékesítési segédanyagokkal kézzel fogható támogatást biztosítunk tanácsadóinknak
  • Az egyéni teljesítményen alapuló, előre tervezhető és nyomon követhető juttatási csomagot kínálunk
  • Bankfióki tanácsadóinkat munkaviszonyban alkalmazzuk

Ahol dolgozni fogsz:

A terület elsődleges feladata a Hpt. törvény hatálya alá tartozó pénzügyi szolgáltatás közvetítő többes és függő ügynöki hálózat irányítása a lakossági üzletágban központi területként. Jelenleg a terület adminisztratív és elemző központjába keressük új kollégánkat.

Feladataid lesznek:

  • Napi kapcsolattartás a feladatokhoz kapcsolódóan
  • Kimutatások készítése
  • Ügynöki teljesítmény riportok előállítása
  • Korrekciós jutalék elszámolásokban történő részvétel
  • Az értékesített termékek utáni jutalék elszámolásban történő részvétel
  • Íratok iktatása, nyilvántartás kezelése
  • MNB jelentés adott struktúrában történő előállítása (HPTPK, PKVEZ, PKTEV)
  • Ügynöki bejelentések rögzítése/módosítása nyilvántartó rendszerben
  • Megbízási szerződések előkészítése, belső jóváhagyások megszerzése
  • Ügynökök előszűrése ügyviteli szabályok alapján

Téged keresünk, ha ...

  • Jó a humorod és szeretnél egy vidám hangulatú csapatban dolgozni
  • Képes vagy a csapatban történő és az önálló munkavégzésre
  • Pontos, precíz és megbízható vagy a munkád során
  • Jó a problémamegoldó és kommunikációs készséged
  • Van már tapasztalatod az üzlet és az IT területek közötti egyeztetésben
  • Strukturáltan gondolkodsz és szeretsz elemezni
  • Megbízható ismeretekkel rendelkezel az excel kezelésében
  • Értékesítési elemzésben van már tapasztalatod
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel