Állásajánlat megosztása
Dátum:  2020.09.30.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Értékesítési szakértő - Budapest XI. kerület

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek

FELADATOK:

  • Adminisztrációs és egyéb háttérfeladatok ellátása
  • Kapcsolattartás más banki szakterületekkel a feladatokhoz kapcsolódóan
  • Kimutatások készítése
  • Vezetői prezentációk, előterjesztések készítése
  • Teljesítmény riportok előállítása
  • Az értékesített termékek után járó jutalék elszámolásban történő részvétel
  • Csatornához kapcsolódó IT fejlesztési igények menedzselése

CSATLAKOZZ, HA

  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó a humorod és szeretnél egy vidám hangulatú csapatban dolgozni vagy
  • Magabiztos MS Office és MS Excel tudás
  • SQL ismeret
  • Pontos, precíz és megbízható vagy munkádra
  • Jó a problémamegoldó és a kommunikációs készséged
  • Van már tapasztalatod az üzlet és az IT területek közötti egyeztetésben
  • Értékesítés támogatásban van már tapasztalatod
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest XI.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.