Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.09.11.
Város:  Biatorbágy
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Kirendeltségvezető - Biatorbágy

A bankszektorban biztos szereplőként komplex pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk, országosan több mint 700 bankfiókkal és digitális felületekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. A stabilitás nálunk a mindennapi munkában a megbízható, egymásra építeni tudó kollegiális kapcsolatokban is megmutatkozik. Nagymértékben támogatjuk munkatársaink fejlődését, változatos feladatokkal, több területen, projektekben is kipróbálhatjuk magunkat. Egymást segítve közösen oldjuk meg a feladatokat, mert nálunk hagyomány, hogy „Kell egy csapat”! A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek, sport csapatok
  • Nálunk külön mentor segíti majd a beilleszkedésed
  • Takarék Coaching Programunk segíthet az önfejlesztésben
  • Közösségépítő és online események (Takarék Olimpia, Farsang, Karácsony, Véradás és még sok más összejövetel vár rád!)
  • Kutyabarát Munkahely vagyunk

FELADATOK:

  • Az adott fiók értékesítési stratégiájának kialakítása és üzleti tervének végrehajtása
  • A fiók működésének üzleti és szakmai irányítása, humán feltételek biztosítása, meghatározott anyagi keretekkel történő gazdálkodás
  • A fiókra vonatkozó elvárások alapján a személyre szóló elvárások összeállítása, fiók és dolgozói értékesítési eredmények folyamatos nyomon követése, teljesítmények értékelése, elmaradások számonkérése
  • Az értékesítési tevékenység bővítése, új értékesítési lehetőségek felkutatása külső akvizíción keresztül; kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel és értékesítési partnerekkel
  • Fiókban a napi működés biztosítása (nyitás-zárás koordinálása, infrastrukturális feltételek biztosítása, jogosultságok igénylése.) floor manager feladatok ellátása. (Ügyfélhívó kontrollja, tanácsadó kollégák felügyelete)
  • Bankbiztonsági és banküzemviteli feladatok ellátása, fióki működés ellenőrzése
  • Bankbiztonsági , PÉK szabályok, jogszabályi és felügyeleti előírások betartása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3 évet dolgoztál hasonló területen
  • Empatikus vagy és képes vagy a munkatársak motiválására
  • Változásokat rugalmasan kezeled
  • Gyors és precíz munkavégzés jellemez
  • Microsoft Office csomagot felhasználó szinten tudod kezelni

ELŐNYT JELENT:

  • Pénzügyi területen szereztél vezetői tapasztalatot
  • Lakossági/KKV hitelezési területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Szereztél értékpapírjogi vizsgát
  • B kategóriás vezetői engedéllyel rendelkezel
  • Társalgási szinten beszélsz angolul

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Biatorbágy

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva küldd el hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.