Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.10.19.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Beszerző

Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató.

Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

Beszerző

munkakörbe

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?
• Részed lesz operatív és stratégiai beszerzési feladatok ellátásában (elsősorban IT területen)
• Számítunk Rád beszerzési eljárások lefolytatásában, támogatásában
• Szereped lesz a külső, illetve belső partnerek igényeinek feltárásában
• Közreműködsz az ártárgyalások vezetésében
• Feladataid közé tartozik a vezetői döntéselőkészítő anyagok készítése, felülvizsgálata

• Támogatod a szerződések véleményezésének koordinálását (vevő oldali és szállító oldali)
• Kapcsolatot tartasz a számodra kijelölt szállítókkal, ügyfelekkel
• Részed lesz a megrendeléseket nyomon követésében, ellenőrzésében
• Számítunk Rád az árajánlatokat készítésében
• Feladatod lesz a társterületekkel történő kapcsolattartás

• legalább 4 év releváns IT beszerzési tapasztalattal rendelkezel
• kiterjedt IT piaci ismereteid vannak
• szakirányú diplomával rendelkezel
• angol alapfokú szakmai a szövegértésed
• jól kommunikálsz szóban és írásban egyaránt
• pontosság, megbízhatóság jellemző Rád
• nyitott, dinamikus személyiség vagy
• üzleti szemléletmóddal bírsz

Előnyt jelent, ha…
• IT piaci ismereteid vannak
• SAP rendszert felhasználói szinten ismered és kezeled
• tapasztalatod van informatikai eszközök beszerzésében
• B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Miért csatlakozz hozzánk? Mert...
 változatos és érdekes munkafolyamatokra számíthatsz nálunk
• oktatások és képzések sokaságából kedvedre válogathatsz
• a Home Office lehetőségét nem csak pandémia alatt biztosítjuk
• már a belépéstől kezdődően Cafeteria juttatásra leszel jogosult
• a vírushelyzet függvényében jó hangulatú, kötetlen csapatépítő rendezvényeinken vehetsz részt

Munkavégzés helye és ideje:
 irodánk a 4-es 6-os vonalán, központi helyen a II. kerületben található
• autóval és kerékpárral is érkezhetsz, ehhez a helyet mi biztosítjuk számodra
• a környéken számos vendéglátó egység kínálatából választhatsz
• ha két meeting között kikapcsolódnál, könnyű sétát tehetsz a közeli zöld övezetben