Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.04.28.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Beszerző

Takarékinfo Zrt.
A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató.

Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:
Beszerző
munkakörbe

Az új munkatárs feladatai:
• Operatív és stratégiai beszerzési feladatokat lát el (elsősorban IT területen)
• Beszerzési eljárásokat folytat le, támogat, felügyel
• Feltárja és megérti a belső és külső ügyfelek igényeit
• Ártárgyalásokat vezet
• Vezetői döntéselőkészítő anyagokat készít
• Szerződések véleményezésének koordinálását támogatja (vevő oldali és szállító oldali)
• Kapcsolatot tart a számára kijelölt szállítókkal
• Megrendeléseket nyomon követi
• Árajánlatokat készít
• Társterületekkel történő kapcsolattartás (pénzügyi, jogi, partnerkapcsolati osztály)

A pályázóval szembeni elvárások:
• Szakirányú (közgazdász, logisztikai) diploma
• Legalább 4 év releváns szakmai tapasztalat
• Kiterjedt IT piaci ismeret
• Informatikai eszközök beszerzésébenszerzett tapasztalat
• Középfokú angol nyelvtudás
• Jó kommunikációs készség
• Erős számítógépes felhasználói ismeretek (Microsoft Office, Outlook)
• Önálló, dinamikus, precíz munkavégzés
• Jó együttműködési és szervezési készség
• Nyitott, dinamikus személyiség
• Ügyfélközpontú szemléletmód
• Üzleti szemlélet
• B kategóriás jogosítvány

Az elbírálásnál előnyt jelent:
• Tapasztalat az informatikai eszközök beszerzése, értékesítése terén
• IT piaci ismeret
• SAP ismerete

Amit kínálunk:
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatot egy hazai TOP10 bankokat kiszolgáló stabil hátterű, növekedő informatikai cégnél
• Dinamikusan fejlődő innovatív környezetet
• Versenyképes juttatási csomagot, és ennek részeként béren kívüli juttatásokat (pl. cafeteria, sportolási támogatás, jóléti program)
• Céges rendezvényeket, közösségi programokat

Munkavégzés helye és ideje:
• Budapest II. kerület, Kapás utca 11-15.
• Teljes munkaidő