Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.10.03.
Város:
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Szenior hitelnyilvántartási munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

FELADATOK:

  • Folyósítás rögzítése és engedélyezése, keretbeállítás a vállalati hitelkérelmekre vonatkozóan
  • MFB hitelprogramokhoz kapcsolódó ügyletek folyósítást megelőző ellenőrzése
  • Széchenyi kártya és egyéb folyószámla jellegű hitelekhez kapcsolódó keretbeállítási feltételek teljesülésének ellenőrzése
  • Vállalati beruházási – és forgóeszköz hitelekhez kapcsolódó folyósítási feltételek teljesülésének ellenőrzése

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú közgazdasági/pénzügyi/számviteli végzettség
  • Vállalati hitelezésben szerzett tapasztalat
  • Az MS Office programok gyakorlott és magabiztos felhasználója
  • Képesség az önálló és csapatmunkára
  • Nagy teherbírás, rugalmasság jellemzi
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen legalább 1 év szakmai tapasztalat vállalati hitelezésben szerzett gyakorlat
  • Banki rendszerek (EuroBank, MFB rendszerek) ismerete,
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye:

  • Alsónémedi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.