Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.12.01.
Város:  Alsónémedi
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Lakossági jelzáloghitel szerződésellenőr

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres a fenti munkakörbe, melynek célja:

a jelzáloggal fedezett és nem fedezett, fogyasztási hitelkérelmek – ide értve az állami közvetlen támogatásokat is – feldolgozása, szerződéskötési feltételeinek ellenőrzése, szerződéstervezetek és azok mellékleteinek elkészítése, ellenőrzése.

Amiben a támogatásunkra lehetsz:

  • Lakossági hitelkérelmek feldolgozásában való átfogó, aktív részvétel (szerződési feltételek, tervezetek, mellékletek ellenőrzése, szerződésírói feladatok ellátása).
  • Új termékek, rendszerek, folyamatok szakmai oldalról való tesztelése.
  • Felhatalmazás szerinti aláírási jog feletti felelősségvállalás.
  • Új munkatársak mentorálása, támogatása.
  • Munkakört érintő jogszabályok folyamatos figyelemmel követése.

Téged keresünk, amennyiben:

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel (érettségi) vagy 3 éves szakmai tapasztalattal.
  • Követed a jogszabályokat, MNB ajánlásokat, módszertani útmutatókat és ismered az előírásokat.
  • Alapszintű informatikai ismeretekkel bírsz: Windows operációs rendszer és Office alkalmazások, a munkakörhöz tartozó banki alkalmazások telepített változatának feladatai ellátásához szükséges készségszintű felhasználói ismerete.

Amivel mi támogatni tudunk Téged:

  • Kiszámítható, családbarát munkaidő biztosítása.

  • Szakmai fejlődés lehetősége.

  • Péntekenként rövidített munkarend.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.