Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Alkalmazás üzemeltető

Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

Főbb feladatok:

  • azonnali fizetési rendszer üzemeltetése
  • éles és tesztkörnyezetek támogatása, karbantartása
  • verzióváltások, telepítések végrehajtása
  • a rendszer folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • tesztelések támogatása, elvégzése
  • hibabejelentések megoldása L2 szinten
  • kapcsolattartás a szállítóval, IT társterületekkel és az üzleti felhasználókkal
  • rendszerdokumentációk készítése, aktualizálása

A pályázóval szembeni elvárások:

  • informatikai rendszerek üzemeltetésében, támogatásában szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Linux alapú alkalmazás üzemeltetésében szerzett gyakorlat (RHEL)
  • hálózati technológiák (TCP/IP) ismerete
  • erős problémamegoldó képesség, precíz, megbízható munkavégzés

Az elbírásnál előnyt jelent:

  • Docker, Openshift tapasztalat
  • banki folyamatok ismerete, valamint banki alkalmazás üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Java, IBM MQ ismeretek

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Fiatalos csapat
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest II. kerület, Kapás utca 11-15.
  • Teljes munkaidő