Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.10.09.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Alkalmazás üzemeltető (ECs)

Takarékinfo Zrt.
A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató. Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

Alkalmazás üzemeltető
munkakörbe

Az új munkatárs feladatai:
• Treasury rendszerek üzemeltetése
• Éles és tesztkörnyezetek támogatása, karbantartása
• Verzióváltások, telepítések végrehajtása a szállítóval együttműködve
• A rendszer folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
• Tesztelések támogatása
• Hibabejelentések megoldása L2 szinten
• Kapcsolattartás a társterületekkel
• Rendszerdokumentációk készítése, aktualizálása

A pályázóval szembeni elvárások:
• Windows alapfokú ismerete
• SQL lekérdezési ismeretek
• Erős problémamegoldó képesség
• Precíz, megbízható munkavégzés
• Terhelhetőség

Az elbírásnál előnyt jelent:
• IIS üzemeltetésben szerzett tapasztalat
• Inforex, Varitron rendszerek ismerete
• banki folyamatok ismerete, valamint banki alkalmazás üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatot egy hazai TOP10 bankokat kiszolgáló stabil hátterű, növekedő informatikai cégnél
• Dinamikusan fejlődő innovatív környezetet
• Versenyképes juttatási csomagot, és ennek részeként béren kívüli juttatásokat (pl. cafeteria, sportolási támogatás, jóléti program)
• Céges rendezvényeket, közösségi programokat

Munkavégzés helye és ideje:
• Budapest II. kerület, Kapás utca 11-15.
• Teljes munkaidő