Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.11.24.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

üzleti igény koordinátor

Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

Üzleti igény koordinátor

munkakörbe

Mi lesz a feladatod?

• IT üzleti ügyféligények megértése, dokumentálása
• Kapcsolattartás a belső szakterületekkel
• Beszállítókkal kapcsolatos fejlesztési ajánlatkérés koordinálása
• Beszállítói szakmai egyeztetés
• Árajánlat kiadásához szükséges információk, adatok, erőforrástervek összeállítása
• Kiküldött ajánlatok szakmai egyeztetése az üzleti területtel,
• Egyszerű fejlesztési folyamat végrehajtásának koordinálása, folyamat lezárása, kiértékelése
• Rendszeres és adhoc státuszok készítése, folyamat dokumentálása

Mi az, amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez?

• Informatikai vagy banki munkakörben szerzett munkatapasztalat
• Analitikus szemléletmód
• Képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat
• Jó szervező és kommunikációs képesség
• Önálló gondolkodás és jó problémamegoldás
• Terhelhetőség, nagy munkabírás
• Pontosság, megbízhatóság, precizitás
• Szereti a változatos munkát és könnyen tud alkalmazkodni
• MS Office felhasználói ismerete
• Alapszintű angol nyelvtudás

Ami előnyt jelent:

  • Banki szektorban vagy komplex informatikai rendszerek kialakításában, menedzselésében szerzett 1-3 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

•Kimagasló juttatási és cafeteria csomag, kiemelt sportolási támogatással
•Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
•Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
•Fiatalos, sokszínű, összetartó közösség
•Home office – a pandémiától függetlenül
•Kávé, tea és gyümölcs az irodában