Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.10.02.
Város:
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Kisvállalati tanácsadó - Komárom

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

FELADATOK

  • Kisvállalati ügyfelekkel történő akvizíciós tárgyalások lefolytatása, hitelajánlatok készítése.
  • Kisvállalati hitelekkel kapcsolatos hitelelemzés, hitel előterjesztés készítése, szerződéskötés és folyósítás.
  • Az értékesítési folyamatokban való hatékony részvéttel az ügyfelek magas szintű szakmai kiszolgálásának megteremtése, meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás.
  • Új és meglévő kkv ügyfelek tájékoztatása, számla, hitel, biztosítás és megtakarítási termékek és szolgáltatások ajánlása értékesítése és a szerződéskötések bonyolítása
  • Befektetési szolgáltatási termékek értékesítése (Tőkepiaci hatósági vizsga megszerzése után),

ELVÁRÁSOK

  • Microsoft Office felhasználói szintű használata
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Változások kezelése, rugalmasság
  • Empátia, munkatársak motiválása
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsga
  • Középfokú végzettség, 3 éves banki gyakorlattal

ELŐNY

  • Angol alapfokú nyelvismeret
  • Aláírás- és okmányvizsgálati vizsga
  • Tőkepiaci üzletkötői vizsga

AMIT KÍNÁLUNK

  • Juttatások
  • Nyitottságot az új ötletekre
  • Családias légkört, barátságos munkatársakat
  • Változatos munkakört
  • Munkakörhöz kapcsolódó belső továbbképzést